INWESTYCJA

Logo.jpg

to kameralna inwestycja, która powstaje przy ul. Brzeźnickiej 41, w spokojnej i zielonej okolicy Bochni zabudowanej domami jednorodzinnymi. Elegancki i minimalistyczny kompleks dla wymagających.

Unikalny projekt dwóch nowoczesnych budynków  mieszkalnych    41i 41A pozostaje w harmonii z sąsiednią niewielką zabudową, tym samym zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Idealne miejsce dla osób aktywnych zawodowo i rodzin z dziećmi. Atutem inwestycji jest niska zabudowa w okolicy i spokojne sąsiedztwo. Zaprojektowaliśmy  prestiżowe miejsce, w którym doświadczysz odpoczynku i wygody po całym dniu w zgiełku.

Nasi architekci zadbali o jak najbardziej estetyczne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, aby apartamenty posiadały funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wyciszenie oraz odpowiednie nasłonecznienie.

Na trzech kondygnacjach (parter, I i II piętro) znajduje się po     5 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27m2 do 54m2               z tarasami lub balkonami. 

Na ostatnim trzecim piętrze usytuowany jest przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 98,15m2 z widokowym tarasem. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy budynku.
Każdy budynek wyposażony jest w windę osobową obsługującą wszystkie kondygnacje.

Budynki 41 i 41A są wolnostojące, w całości podpiwniczone.

Na poziomie piwnic znajdują się przestronne komórki lokatorskie, wewnętrzne miejsca postojowe oraz inne pomieszczenia gospodarcze.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie także pomieszczenie rowerownii.

Plan zagospodarowania terenu inwestycji obejmuje praktyczny układ komunikacyjny w postaci ciągu pieszo-jezdnego, alejki spacerowej, zielonych terenów rekreacji oraz idealnie nasłonecznionego placu zabaw dla dzieci.

Na terenie inwestycji znajdują się 23 zewnętrzne miejsca parkingowe położone przy ciągu pieszo-jezdnym w tym 2 miejsca spełniają wymogi miejsc dla osób niepełnosprawnych.  

Termin realizacji: oddane do użytkowania w czerwcu 2020 r.

Wyślij swój e-mail skontaktujemy się z Tobą:

Skontaktuj się z nami:

530 457 007

biuro@apartamenty-brzeznicka.pl

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.